Tüm Haberler

Nuevo Softwarehouse ile DX360 Modeli Uygulamamız

Bir sürelik aradan sonra DDMM strateji ekibi olarak Dijital Dönüşüm Olgunluk Seviyesi Ölçümü amacıyla DX360 modelimizi uygulamak için proje kapsamında ziyaret ettiğimiz son işletmemiz Nuevo Softwarehouse oldu.

Digital Dönüşüm Mükemmeliyet Merkezi Strateji Ekibi Mercedes-Benz Türk A.Ş.'yi ziyareti

Otomotiv Sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Mercedes-Benz Türk A.Ş.'yi ziyaret ettik.

Magna International Türkiye ile DX360 Model uygulamamız

DDMM strateji ekibi olarak Dijital Dönüşüm Olgunluk Seviyesi Ölçümü kapsamında DX360 modelimizi uygulamak için ziyaret ettiğimiz bir diğer işletme Magna International Türkiye oldu.

INTERLINK Şirketler Grubu ile DX360 Modeli Uygulamamız

Türkiye'de marka sadakati programlarını ilk uygulayan ve 30 yılı aşkın geçmişi ile sektörde rakipsiz olan INTERLINK Şirketler Grubu oldu

Kemal Koçak Restoran ile DX360 Modeli Uygulamamız

Dijital Dönüşüm Olgunluk Seviyesi ölçümü için ziyaret ettiğimiz ve Hizmet İş Alanı kapsamında değerlendirdiğimiz işletme Kemal Koçak Restoran oldu.

SE Mimarlık ile DX360 Modeli Uygulamamız

Geçtiğimiz haftaki duraklarımızdan biri DX360 sistemini uygulayarak dijital olgunluk seviyesini "Hizmet İş Alanı" kapsamında değerlendirdiğimiz SE Mimarlık oldu.

REMAX 7Tepe ile DX360 Modeli Uygulamamız

Dijital Olgunluk Seviyesi Ölçüm Modeli'mizi uyguladığımız ve hizmet iş alanında faaliyet gösteren bir diğer işletmemiz Gayrimenkul Danışmanlığı sektörünün önemli oyuncularından REMAX 7Tepe oldu.

MullenLowe Istanbul ile DX360 Modeli Uygulamamız

Strateji ekibi olarak bu kez dijitalleşmeyi şirket kültürü haline getirmiş MullenLowe Istanbul'u dijital dijital olgunluk seviyesi ölçüm çalışmamız kapsamında ziyaret ettik ve 60 sistemimizi uyguladık

HuQQabaz Vadi İstanbul ile DX360 Modeli Uygulamamız

Hizmet İş Alanında faaliyet gösteren işletmelere dönük sağladığımız dijital dönüşüm olgunluk seviyesi ölçüm hizmetimiz kapsamında franchise sistemi ile hem ulusal hem de uluslararası düzeyde 7 farklı ülkede 20'den fazla lokasyonda faaliyet gösteren HuQQabaz Restoranlar zincirinin Vadi İstanbul şubesini ziyaret ettik.

Porte Şirketler Grubu ile DX360 Model uygulamamız

Dijital dönüşüm olgunluk seviyesi ölçümü kapsamında DX360 sistemimizi uygulamak için bir diğer ziyaretimizi Porte şirketler grubuna gerçekleştirdik.

Truemedmedikal ile DX360 Model uygulamamız

Dijital Olgunluk Seviyesi Tespit Modeli ile dijital olgunluk seviyesini tespit ettiğimiz bir diğer işletmemiz, küresel platformda travma implantlarını yenileştirmeyi, geliştirmeyi, üretmeyi ve teşvik etmeyi amaçlayarak 2012 yılında kurulan @truemedmedikal oldu.

Adalılar Mobilya ile DX360 Model uygulamamız

DDMM strateji geliştirme ekibi olarak dijital dönüşüm danışmanlık hizmeti kapsamında bir diğer işletme ziyaretimizi Adalılar Mobilya'ya gerçekleştirdik.

Neva Optik ile DX360 Model uygulamamız

DDMM strateji geliştirme ekibi olarak dijital dönüşüm danışmanlık hizmeti kapsamında bir diğer işletme ziyaretimizi Neva Optik'e gerçekleştirdik.

FABOR JEWELLERY ile DX360 Model uygulamamız

DDMM olarak bu haftaki ziyaretlerimizden birini Türkiye Mücevher sektörünün önemli üreticileri ve ihracatçıları arasında yer alan FABOR JEWELLERY 'a gerçekleştirdik.

Dijital Dönüşüm Olgunluk Seviyesi Analiz Sistemi DX360 Lansmanı

Türk-Alman Üniversitesi Dijital Dönüşüm Mükemmeliyet Merkezi olarak geliştirdiğimiz "Dijital Dönüşüm Olgunluk Seviyesi Analiz Sistemi DX360" lansmanını 31 Mayıs itibariyle kampüsümüzde gerçekleştirdik.

BVN - Electrical Motors & Ventilation Fans ile DX360 Model Uygulamamız

DDMM olarak geliştirdiğimiz ve geçen hafta itibariyle lansmanını icra ettiğimiz Dijital Dönüşüm Olgunluk Seviyesi Analiz Sistemi DX360 ile saha çalışmalarına başlamış bulunuyoruz.